Jak kupić książkę "Kapliczki, figury i krzyże przydrożne w gminie Jednorożec"?


Szanowni Państwo,serdecznie zapraszam do zakupu mojej książki pt. Kapliczki, figury i krzyże przydrożne w gminie Jednorożec. Publikacja kosztuje 40 zł. Jest to wydanie na kredowym papierze, w twardej okładce, liczy 380 stron, z których ponad 80% to właściwa część książki, czyli klasyfikacja, opis i prezentacja na zdjęciach kapliczek, figur i krzyży przydrożnych w gminie Jednorożec. Mam nadzieję, że się Państwo spodoba. Opisałam ją na moim blogu: KLIK. Polecam lekturę postu jako przedsmak książki :)

Jak i gdzie kupić książkę?

1. stacjonarnie:
- w moim domu rodzinnym (Jednorożec, ul. Strażacka 11).2. osobiście - jeśli wiesz, że będziesz miał szansę się ze mną spotkać, możesz napisać do mnie i poprosić o przygotowanie określonej ilości egzemplarzy na nasze spotkanie. Książkę będzie można też kupić podczas spotkań promocyjnych. Kontakt mailowy na nagłówku z logiem bloga.3. wysyłkowo
a) w sklepie QRP. Pamiątki kurpiowskie: KLIK.

Zapraszam do zakupu przez bezpośrednią wpłatę na konto. Wpłaty należy kierować na następujący numer rachunku bankowego:
90 1020 3802 0000 1602 0143 2061
Maria Weronika Kmoch
ul. Strażacka 11
06-323 JednorożecW tytule przelewu proszę KONIECZNIE wpisać imię i nazwisko osoby, która dokonuje zakupu oraz podać adres do wysyłki wraz z informacją o ilości egzemplarzy i ewentualnie (jeśli ktoś z Państwa sobie życzy) dedykacją autorki. Przykładowy tytuł przelewu wyglądałby więc następująco: „Teresa Kalinowska ul. Szkolna 4 04-243 Jasło 1 egz. + dedykacja” Do przelewu należy doliczyć koszt przesyłki w przypadku kupna wysyłkowego 15 zł za przesyłkę (koperta + znaczki + polecony priorytet). Wysyłka za granicę jest możliwa, a jej koszt wynosi 30 zł. W przypadku większej ilości egzemplarzy niż jedna sztuka, opłata za wysyłkę jest taka sama. Żądaną ilość egzemplarzy wyślę po zaksięgowaniu wpłaty. 

Wysyłkę prowadzę raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od ilości zamówień. List polecony priorytetowy gwarantuje śledzenie przesyłki i jej bezpieczniejsze dotarcie do adresata. 

Podsumowując: 1 egzemplarz książki w sprzedaży wysyłkowej krajowej to koszt 55 zł, zagranicznej - 70 zł. Dwa egzemplarze krajowo to 95 zł itd.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza