19 września 2013

ZAPRASZAM NA FACEBOOKA!


Chcę Was serdecznie zaprosić na strony na Facebooku, które prowadzę. Jest ich kilka, coraz więcej wręcz (planuję kolejne). Skąd to się wzięło? 

Zaczęło się od strony KLIK, związanej z blogiem. Pomyślałam, że dzięki fanpage'owi więcej osób dotrze na bloga i będę mogła poszerzyć tematykę, jaką się zajmuję. Dlatego też blogowa strona na Facebooku trochę się różni od samego bloga. Jeśli chcecie zobaczyć, na czym polegają te różnice, a także zmotywować się do działania i pozytywnie nastawić się do życia, to zapraszam: KLIK.W lipcu/sierpniu 2013 r. było mi dane współprowadzić stronę klik: KURPIE - HISTORIA I TRWANIE. Strona ma na celu przypominanie tradycji kurpiowskich i popularyzację historii regionu. Mam nadzieję, że będę jeszcze miała okazję administrować tym fanpage'em, bo sprawiało mi to wiele radości. Wszak jestem Kurpianką i krwi i gnata! :D
We wrześniu założyłam fanpage lokalnego kwartalnika GŁOS GMINY JEDNOROŻEC:


Mam kilka planów związanych z ostatnią ze stron, zobaczymy, co z tego wyjdzie ;)

Zapraszam Was serdecznie na każdą z tych stron, nawet jeśli nie pochodzicie/nie mieszkacie w gminie Jednorożec. Będzie mi miło, jeśli odwiedzicie te fanpage'e i zostawicie lajka/komentarz, udostępnicie coś, co się Wam spodoba.

Tak więc jeszcze raz:

Niedługo kolejne posty, see ya!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz