4 czerwca 2016

Co w prasie piszczy, czyli po raz kolejny o moich projektach

Co jakiś czas dzielę się z Wami artykułami w prasie, w których jest mowa o moich regionalnych inicjatywach. Po latach to będzie piękna pamiątka. Publikacje prasowe są dla mnie o tyle ważne, że dzięki nim kolejne osoby mogą dowiedzieć się, co mnie interesuje, mogą mi pomóc, nawiązać kontakt, może współpracę. Dlatego tak bardzo cenię sobie propozycje wywiadów. Tym razem dziękuję "Kurierowi Przasnyskiemu" i Justynie Przetak-Kakowskiej za rozmowę. Michałowi Wiśnickiemu z "Tygodnika Przasnyskiego" dziękuję za powołanie się na mojego bloga w artykule o przeszłości archeologicznej powiatu przasnyskiego. Miło mi, że w "Kurierze Przasnyskim" oraz "Gazecie w Przasnyszu" pojawiły się wieści na temat Kurpików 2015. Dziękuję!

Kliknij na obrazek z wycinkiem prasowym i otwórz go na nowej karcie, by przybliżyć i wygodniej czytać.


1. "Tygodnik Przasnyski", 6/2016

2. "Gazeta w Przasnyszu", 15/2016


3. "Kurier Przasnyski", 17/2016
Artykuł także do przeczytania na stronie internetowej gazety: KLIK.


4. "Kurier Przasnyski", 25 maja 2016 r.
Część wywiadu można też przeczytać na stronie internetowej gazety: KLIK.Wyczekujcie kolejnych wieści. Pozdrawiam i do następnego!

5 komentarzy:

 1. question ok im searching for history 0f old poland WYSZKOW has some info esp puszcza biala settlements after the indo-european invasion, sorry i veered off track the stuff is great.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hello, I recommend these pages:

   1. Wyszków: http://viscobar.cba.pl/?p=6081 or http://puszczabiala.blox.pl/2007/10/WYSZKOW-nad-Bugiem-historia-miasta.html, or http://www.wyszkow.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=13, or http://spwyszkow.org.w.interiowo.pl/micowysz.htm, or this one especially: http://spwyszkow.org.w.interiowo.pl/sklowys.htm. You can translate them by Google Translator.

   2. Puszcza Biała
   http://puszczabiala.blox.pl/html

   There are some books and articles but in Polish...

   Good luck! Greetings from Warsaw! :)

   PS. I received your e-mail, I will answer it for sure.

   Usuń