1 listopada 2012

Wyniki konkursu "MOJE STYPENDIUM - OPOWIEŚCI STYPENDIALNE"Dzisiejszy post to fotorelacja z gali podsumowującej konkurs "MOJE STYPENDIUM - OPOWIEŚCI STYPENDIALNE", która odbyła się dwa dni temu, we wtorek, 30 października. 
Mój blog brał udział w konkursie, jednak nie znalazłam się w gronie laureatów. Pomimo tego, pojawiłam się na uroczystości z myślą zrobienia dla Was relacji.
ZACZYNAMY RELACJĘ :)


Uroczystość poprowadził Marcin Mańka, dziennikarz telewizyjny i radiowy.Jury w składzie:

* Jadwiga Czartoryska, prezes Fundacji Orange i Mentor Fundacji Dobra Sieć


* Paweł Łukasiak, Mentor Fundacji Dobra Sieć


* Klaudia Wojciechowska, przedstawicielka Ministerstwa Edukacji Narodowej

* Maciej Piwowarczuk, reżyser i dokumentalista (kręciłam z nim spot reklamowy, efekt już niedługo)

* Maciej Nowicki, dyrektor kreatywny HyperMediaISOBARprzyznała następujące nagrody:wyróżnienia:

* Sabina Niemiec, uczennica liceum w Krośnie i stypendystka Programu Edukacyjnej Fundacji im. prof. Romana Czarneckiego EFC Akropol i programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych z woj. podkarpackiego

Sabina prowadziła bloga.


Sabina z jurorami oraz konferansjerem Od lewej od góry: prowadzący uroczystość dziennikarz Marcin Mańka, prezes Fundacji Orange Jadwiga Czartoryska, Maciej Nowicki, Sabina, Klaudia Wojciechowska z MEN. Na dole od lewej: Paweł Łukasiak z Fundacji Dobra Sieć oraz reżyser Maciej Piwowarczuk.


* Wojciech Zych, stypendysta-organista, który dzięki programowi stypendialnemu HMC Central and Eastern Europe może uczyć się w szkole w Wielkiej Brytanii (z tego tez powodu nie był obecny na uroczystości

Wojtek również został nagrodzony za bloga.


II nagroda:

* Aleksandra Chrupek i Natalia Krawczyk za felieton opisujący ich życie przed i po otrzymaniu stypendium.

*Katarzyna Zielińska, prowadzi bloga opisującego jej edukację w Wielkiej Brytanii. Katarzyna jest stypendystką British Alumni Society.

Nagrodę w imieniu Kasi odbierają przedstawiciele BAS.I nagrodę odebrali Miłosz Boroń i Aleksander Jantas, którzy swoje stypendialne zmagania zaprezentowali w formie krótkiego filmu. Autorzy filmu są stypendystami Małopolskiej Fundacji Stypendialnej SAPERE AUSO.


Wszystkie nagrodzone prace można zobaczyć na stronie www.mojestypendium.pl. Laureaci i wyróżnieni otrzymali tablety multimedialne, czytniki ebooków oraz inne nagrody rzeczowe.FOTO:

Finalista konkursu, Jarosław Kamiński.
Ta z aparatem po prawej to ja :D Grubo strasznie wyszłam, no ale jak się chce dobrze nagrać filmik, to trzeba się wyginać :D
Oglądamy nagrody :)Czas dla mediów :)
Moje ulubione: Ania Koseska (z prawej) i Gosia Stradomska-Kalinka (w środku) dziękują Klaudii Wojciechowskiej z MEN za  przybycie na uroczystość. 
Miła niespodzianką było to, że każdy przybyły gość i finalista konkursu również otrzymali prezenty :)MY LUBIMY POMAGAĆ, A TY? :DNa gali prezentowałam się jak rasowa reporterka portalu mojestypendium.pl :D 

Jak widzicie, to była naprawdę fajna uroczystość :D


Moi Drodzy!
Warto starać się o stypendia, warto innym pomagać je znaleźć, warto opowiadać o tym, co dają nam stypendia.

Właśnie po to jestem z Wami, przez tego bloga staram się dzielić z Wami informacjami na temat wartych uwagi programów stypendialnych i inicjatyw edukacyjnych, ale i pomagać Wam uwierzyć we własne możliwości. Jeśli ja dostałam stypendium, to tak samo Ty możesz zostać laureatem programu stypendialnego! Uwierz we własne siły oraz zdolności i walcz o pomoc finansową! :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz