14 lipca 2013

10 lat JUTRZENKI. Zaproszenie!

Jeśli jesteście z Jednorożca, z jego okolic albo mnie znacie osobiście (lub nie ;)), zapewne wiecie, że w Jednorożcu istnieje od 2002 r. Kurpiowski Zespół Pieśni i Tańca "Jutrzenka". W tym roku, 26 czerwca, minęło 11 lat odkąd zespół istnieje. Chcemy to uczcić!
Pomysł na obchody 10-lecia pojawił się już dawno temu, ale pierwszy termin nie wypalił. Teraz nadchodzimy (mówię w liczbie mnogiej, choć już do zespołu nie należę, ale spędziłam w nim 6 lat i nadal czuję się jego częścią) ze zdwojoną mocą!

Obchody 10-lecia "Jutrzenki" zaplanowane są na 7 września, musi się udać! :)

Zapraszam Was serdecznie!Wpisowe wynosi 40 zł od osoby, tyle samo od osoby towarzyszącej. Płatne po otrzymaniu programu. Przewidziane są uroczystości i bal, a szczegółowy plan dostanie każdy po zgłoszeniu się. Zgłoszenia uczestników i zaproszonych gości proszę przesyłać na adres mailowy bozena.szulc@wp.pl. Zgłoszenia do końca lipca.

Program imprezy będzie znany, gdy zbierze się około 40 osób. To niewiele w porównaniu do liczby wszystkich uczestników, od początku istnienia zespołu, czyli 120 osób. 
10 lat to naprawdę piękna liczba, a chciałabym przypomnieć, że w 2013 r. obchodziliśmy już 11 lat od powstania Jutrzenki. Nie czekajcie! Jesteśmy jedną wielką rodziną, znamy się od lat, nie tylko z zespołu, ale ze szkoły czy podwórka. Byłoby cudownie zobaczyć się po latach, prawda? 

Na zachętę pokażę Wam moje ulubione "Jutrzenkowe" momenty mojego 6-letniego członkostwa w zespole.Jestę solistkę :D


Jestę Aniołę :D


Jestę Herodę :D


Jestę Kurpiankę :D


Jestę Gospodynię :D

I na koniec coś extra! Moje niedawne jutubowe odkrycie! :)

22.10.2005, od 14:22 :)

Niestety, nie chcę się zalinkować z YT, więc wrzucam tak: KLIK.


Zapraszam Was serdecznie 7 września, przybywajcie ;)

PS. Jak będę wiedzieć coś więcej o programie, dam znać :)


See you! :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz