2 stycznia 2014

Co NOWEGO na blogu w 2014 r.?

Kochani!

Nowy Rok, nowości także na blogu! Co planuję na 2014 r.?

Zakończyłam serię KALENDARIUM HISTORII POLSKI, w tym roku zamierzam przygotowywać posty z serii KALENDARIUM HISTORII EUROPY. Każdego miesiąca będę Wam przedstawiać ciekawe wydarzenie, postać, proces z jakiegoś kraju europejskiego. Będę tak starała się przygotować wpisy, aby żaden kraj się nie powtórzył. Nie wiem, czy mi się uda, ale spróbuję, to może być ciekawe doświadczenie.

Edit: Mój Piotrek zachęcił mnie do rozpoczęcia kolejnego cyklu historycznych postów na blogu. Będę Wam prezentować i komentować polskie filmy i seriale historyczne. Są naprawdę świetne, a że tyle ich jest, jeszcze 3 lata temu nie miałam pojęcia! Pomyślę nad nazwą serii... a może Wy macie jakieś propozycje? :)

Edit edita: Serię tych postów nazwałam HISTORYCZNY FILMWEB.

Na fanpage'u zakończyłam serię SŁOŃCE NA KAŻDY DZIEŃ. Czy macie jakieś pomysły na serię w tym roku? Może jakieś myśli motywacyjne, a może cytaty sławnych ludzi? Czekam na propozycje.

Edit: Wymyśliłam! Zaczynam serię POZYTYWNE MYŚLI. O co chodzi, możecie się dowiedzieć z tego postu

Kontynuuję posty z etykietą MAŁA OJCZYZNA. Przed nami historia Jednorożca (w częściach), jeszcze więcej legend i podań z Ziemi Przasnyskiej, możliwe że także historia innych miejscowości w pow. przasnyskim (zastanawiam się nad Krzynowłogą Wielką). Może coś więcej o Kurpiach? Zobaczymy ;) No i oczywiście mój projekt o kapliczkach i krzyżach przydrożnych w gm. Jednorożec.

Myślałam też nad wpisami z serii PRZEMYŚLENIA, przy czym nie byłoby to jedynie błahostki, ale też coś poważniejszego, interpretacja zjawisk nas otaczających, "eksperymenty" socjalne i inne ciekawe projekty. Szczegóły wkrótce ;)

Czy chcielibyście poczytać o czymś, co Was konkretnie interesuje? Dajcie znać w komentarzach ;)

PS. Od jakiegoś czasu pod postami możecie znaleźć propozycje 5 losowych postów z bloga, które też mogą się Wam spodobać. Zachęcam do czytania :) A od 7 stycznia możecie klikać LUBIĘ TO pod każdym postem na blogu, jeśli tylko się Wam spodoba. Zachęcam do dzielenia się ze znajomymi! Przycisk SHARE również pod każdym postem.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz