30 stycznia 2014

MOJE INSPIRACJE: update blogowo-vlogowy

Ponad rok temu dzieliłam się z Wami moimi inspiracjami blogowo-vlogowymi. Dzisiaj update, pokażę Wam, kogo jeszcze, oprócz vlogerek/blogerek, o których pisałam TUTAJ, śledzę regularnie.

Zapraszam!
Na początku przypomnę Wam moje TOP z poprzedniego posta: stylizacje.tv, Dominika Budzyńska, KatOsu, TheKretka1, Maxineczka, Figielka, GiannyL, Ciasteczko25, Modowe DIY.

A kto dołączył do tej grupy w 2013 roku? (kolejność przypadkowa, jak mi się przypominało, tak pisałam) :)

1. 20m2 Łukasza 
O Łukaszu Jakóbiaku wspominałam już w poście motywacyjnym - relacji z wykładu KLIK. Łukasza poznałam osobiście - niezwykle miła osoba, bardzo pozytywnie nastawiona do życia! Jednak zanim go poznałam i trafiłam na listopadowy wykład, śledziłam jego talk show, nagrywany w małym mieszkanku. Za ciekawych gości, inspirujące pytania, mądre wywiady i determinację w dążeniu do celu - Łukasz jest w ścisłej czołówce moich NAJ z blogo/vlogosfery.Ewę znalazłam dzięki Karolinie ze Stylizacji, jej filmy zasługują na wyróżnienie: przemiła profesjonalistka, która potrafi w prosty sposób przekazać ważne sprawy makijażowe. Polecam! :)Marta z Olsztyna! <3 Jak tylko dowiedziałam się, że jest z Olsztyna, polubiłam ją jeszcze bardziej! Mega szczera, bezpośrednia, uzdolniona wizażystka! Bardzo lubię jej filmy. Marta robi też piękne zdjęcia, koniecznie zobaczcie :)Nie wiem, czemu o nim nie napisałam w poprzednim poście. Może założyłam, że będzie tylko o kobietach? :P
W każdym razie, Maćka Frączyka, bo tak naprawdę nazywa się Niekryty Krytyk, oglądam już od dawna. Tak, wiem, powiecie: "sprzedał się", "już nie jest tak fajny jak kiedyś", "nie śmieszy mnie już". To prawda, kiedyś było śmieszniej, ale i teraz nie jest źle. A poza tym zawsze można wrócić do starych filmików! :)Moje niedawne odkrycie, przypadkowo na YT znalazłam utalentowaną Lilith Moon z Paryża, która tworzy tak cudowne fryzury, że gdy tylko wejdziecie na jej kanał, utkniecie na dobre! Kiedy trafiłam na jej kanał, oglądałam filmy przez pół nocy :D
Alina to wspaniała osoba! DIY, organizacja czasu, styl życia - znajdziecie u niej mnóstwo inspiracji! A jej organizer bije rekordy popularności, koniecznie sprawdźcie!
Moje odkrycie 2013 roku! Wspaniała, piękna dziewczyna zza oceanu, ale o korzeniach rosyjsko-mołdawskich ;) Naprawdę inspirujące filmy i porady plus możliwość poduczenia się jezyka angielskiego ;) Uwielbiam ją!
8. Style Little Star oraz Rock Glam Princess znane jako Siostry Glam
Wracamy na polskie podwórko! Olsztynianka Marzenka, uwielbiam jej bezpośredniość i szczerość. Cudowna dziewczyna, robi dużo dobrego zamieszania na YT. Później odkryłam i, szczerze, dużo później, przekonałam się do jej siostry Laury. Polecam oba kanały.
No chyba nie ma nikogo, kto by nie znał Marka i jego tajemniczej Moni! Jeśli chcecie się posmiać z tego, jak robią z nas głupa w reklamach, zajrzyjcie na kanał AdBunia! Dobra zabawa gwarantowana :)
Skoro o facetach mowa, to przyszedł czas na tatarsko-sokołowskiego bohatera, czyli Piotra Ogińskiego! Po prostu: to trzeba zobaczyć :D
11. CeZik
Ok, to jak faceci, to jeszcze musi być muzycznie ;) CeZik i jego przeróbki to cudo! Ostatni hit: Nataszka&Wiśniewski na KlejNutach, na pewno słyszeliście!

Fanpage.


12. Susz
Śledzę też Weronikę z Łodzi, bardzo mądra dziewczyna, znajdziecie u niej filmiki zarówno urodowe, jak i przepisy na proste, smaczne dania na Szusz Gotuje.
I na koniec, dla wytrwałych, coś historycznego. Blog absolutnie warty polecenia i odwiedzenia. Nie będę nic pisac więcej, to TRZEBA przeczytać i zobaczyć. Spodoba się każdemu, gwarantuję! :)

Sporo tego już :D

Zaglądam też, ale nie tak regularnie, na poniższe kanały YT:

A Wy? Jakie blogi/kanały na YT odwiedzacie i dlaczego właśnie te? Piszcie! :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz