24 lutego 2014

KONKURS!!! :) Niespodzianka dla tysięcznego lajkowicza :)

Nadeszła ta wiekopomna chwila, że nawet ja postanowiłam zorganizować konkurs na moim blogu i fanpage'u. Chcesz wiedzieć, jak wziąć udział? ;)Zacznijmy od tego, co chcę osiągnąć przez konkurs TYSIĄC POLUBIEŃ. Hmmm... sama nazwa mówi, co ;P Ale nie chodzi tylko o lajkowiczów. Chodzi przede wszystkim o popularyzację ogólnie rozumianej historii, a w szczególności historii i dziedzictwa gminy Jednorożec, Przasnysza i Kurpiowszczyzny. Chę zachęcić Was, przez fanpage i publikowane na nim treści do pozytywnego myślenia i rozwijania swoich pasji, wzięcia spraw we własne ręce :) Innym celem jest szerzenie informacji o szkolnictwie wyższym i nauce w Polsce.A zasady?
Lajkujesz fanpage TUTAJ i zapraszasz znajomych do polubienia strony. Osoba, która polubi fanpage jako tysięczna, a będzie w jakikolwiek sposób związana z powiatem przasnyskim/Jednorożcem, otrzyma ode mnie regionalne nagrody-niespodzianki. Ale nie martwcie się - jeśli tysięczny lajkowicz nie będzie Przasnyszaninem, także otrzyma nagrodę. Jeśli jesteś z Warszawy bądź tu studiujesz - też coś dla Ciebie znajdę :) Olsztyn? Nie ma problemu! 

Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco: KLIK.Planuję wyróżnić 3 osoby, czuwajcie! I zapraszajcie znajomych do polubienia strony :) Jak to zrobić? Już pokazuję!A jeśli już polubiłeś fanpage, a nie widzisz aktualności ze strony, upewnij się, że masz dobrze ustawione preferencje:


Zaczynamy! :) Zobaczymy w jakim czasie dobijemy do TYSIĄCA lubiących fanpage'a i kto otrzyma nagrody :) I jakie - bo to też niespodzianka :)

Do następnego! :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz