27 lutego 2014

SHARE WEEK 2014, czyli linkuję Wam godne uwagi blogi

Postanowiłam dołączyć do akcji SHARE WEEK, wymyślonej przez Andrzeja Tucholskiego z JestKultura, promującej wartościowe blogi/vlogi, ponieważ lubię odnajdywać nowe strony, które mogą mnie do czegoś zainspirować i lubię czytać dobre teksty/oglądać ciekawe filmy na YT. Może i Was zaciekawią moje typy.Oto moja krótka i konkretna lista najlepszych, najbardziej (mnie) inspirujących i wartych polecenia blogów/vlogów:

Ilość wpisów na temat Share Week'u, które czytałam na różnych blogach, a w których pojawia się w ścisłej czołówce Design Your Life, jest tak duża, że samo to świadczy o niezwykłej sympatii, jaką czytelnicy darzą Alinę, autorkę DYL. Na tę stronę trafiłam jakiś czas temu, przypadkowo, nawet dokładnie nie pamiętam, jak. Z każdym wpisem blog podobał mi się coraz bardziej - obejrzałam wszystkie filmy Aliny na YT (tutaj) i przeczytałam wszystkie wpisy. Alina cudownie radzi sobie z każdym tematem, nie ma u niej postów na szybko i aby cokolwiek opublikować. To według mnie idealny blog lifestylowy, dopracowany do ostatniej kropeczki. Szczerze podziwiam Alinę, jest dla mnie wzorem blogerki. I jej zdjęcia - coś pięknego! KONIECZNIE musicie tam zajrzeć. 


Martę lubię z wielu powodów. Jest z Olsztyna, do którego mam niezwykły sentyment. Jest piękną i mądrą kobieta, która dzieli się z innymi swoją pasją i wiedzą na temat makijażu. Poza tym robi wspaniałe zdjęcia. Jest też szczera i bezpośrednia - to chyba jej największy atut. Warto zajrzeć na jej kanał na YT i fanpage, bo talentu nikt jej odmówić nie może. 


Mój ulubiony blog kulinarny. Dlaczego? Dlatego, że przepisy, jakie prezentuje Olga i sposób, w jaki opisuje swoje kuchenne zmagania są naprawdę przesympatyczne! Z humorem i konkretnie - przepisy na smaczne, tanie i pomysłowe dania na każdą okazję. Zachęcam serdecznie do zajrzenia także na nowo powstałego fanpage'a na Facebooku.

Źródła zdjęć: 1, 2, 3, 4.

O moich ulubionych blogach/vlogach/fanpage'ach pisałam też tutaj KLIK oraz niedawno tutaj KLIK.

A Wy, jakie blogi czytacie? Zachęcam do wzięcia udziału w kacji SHARE WEEK, swoje listy publikujcie w komentarzach pod postem u Andrzeja (KLIK) do 4 marca.

Ciao! :)
2 komentarze: